Ana sayfa Genel Yerköyspor scout ekibi kuruyor

Yerköyspor scout ekibi kuruyor

yerkoyspor scout ekibi kuruyor b990c9d 1H7Rrv
yerkoyspor scout ekibi kuruyor b990c9d 1H7Rrv

ALT YAPIYA CİDDİ YATIRIM YAPAN YERKÖYSPOR SCOUT EKİBİ KURUYOR. SCOUT EKİBİNİN BAŞINA İSE TAKIMDA UZUN SÜRE FORMA GİYEN MEHMET LALE GETİRİLDİ.,

Alt yapıya ciddi yatırım yapan Yerköyspor scout ekibi kuruyor. Scout ekibinin başına ise takımda uzun süre forma giyen Mehmet Lale getirildi.

Konuya ilişkin bilgi veren Yerköy Spor Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Necat Türkmenoğlu, 36 yıllık kulüp geleneğine uygun olarak son dönemde altyapıya önemli ölçüde yatırım yaptıklarını söyledi. Türkmenoğlu, “Bu çalışmalarımızı bir tık öteye taşıma amacındayız. Bu amaçla kulübümüz futbol takımında uzun yıllar futbol oynayarak emek veren Mehmet Lale hocamızı scout ekibinin başına getirdik. İnşallah yetenekli çocuklarımızın kaybolmaması için hep birlikte gayret göstereceğiz” dedi. Mehmet Lale ise konu ile ilgili olarak, “Uzun yıllar Yerköy spor formasını büyük bir gururla terlettim. Kulübünden böyle bir teklif gelince açıkçası heyecanlandım. Memleketimizin çocuklarının bir parçası olmak bu gururun ana kaynağı. İnşallah Türk futboluna uzun yıllar hizmet verecek minik yetenekleri kazanma yolunda çaba sarf edeceğiz” dedi.