Ana sayfa Genel Turkuaz Seramik OSB Teknik Koleji, Merinos’a hazır

Turkuaz Seramik OSB Teknik Koleji, Merinos’a hazır

turkuaz seramik osb teknik koleji merinosa hazir 7349035 kLlCuR
turkuaz seramik osb teknik koleji merinosa hazir 7349035 kLlCuR

BU SEZON İLK İKİ HAFTASINA KORONAVİRÜS NEDENİYLE ERTELENEN VE İPTAL EDİLEN MAÇLARIN DAMGA VURDUĞU SİGORTA SHOP KADINLAR 1. LİGİ’NDE KAYSERİ’Yİ TEMSİL EDEN TURKUAZ SERAMİK OSB TEKNİK KOLEJİ, LİGİN 3. HAFTA MAÇINDA MAÇINDA MERİNOS’U KONUK EDECEK.,

Bu sezon ilk iki haftasına koronavirüs nedeniyle ertelenen ve iptal edilen maçların damga vurduğu Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi’nde Kayseri’yi temsil eden Turkuaz Seramik OSB Teknik Koleji, ligin 3. hafta maçında maçında Merinos’u konuk edecek.

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi B Grubu’nda yer alan Kayseri temsilcisi Turkuaz Seramik OSB Teknik Koleji, ligin üçüncü haftasında kendi evinde Merinos’u konuk edecek. Pazar günü OSB Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşma saat 13.00’da başlayacak. Ligin ikinci haftasında oynaması gereken Numune Gençlik karşılaşması ileri bir tarihe ertelenen Kayseri temsilcisi ilk hafta maçında ise Bolu Belediyespor’a mağlup olmuştu. Bu sezon yükseldiği ligde genç bir kadro ile mücadele eden Turkuaz Seramik OSB Teknik Koleji’nde Antrenör Harun Şahin, genç oyuncularına güvendiğini ve ligde iyi yerlere gelmek istediklerini söyledi.