Sedat Kılınç Kayseri Gençlerbirliği milli oyuncuyu ranklerine kattı

sedat kilinc kayseri genclerbirligi milli oyuncuyu ranklerine katti 842e0a2 jplhgA
sedat kilinc kayseri genclerbirligi milli oyuncuyu ranklerine katti 842e0a2 jplhgA

TURKCELL KADINLER 1. FUTBOL LİGİ EKİPLERİNDEN SEDAT KILINÇ KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ, YENİ SEZON ÖNCESİNDE KADROSUNU ÖNEMLİ BİR İSİM İLE GÜÇLENDİRDİ. KAYSERİ EKİBİ, MİLLİ FUTBOLCU MERVE ALADAĞ İLE ANLAŞMAYA VARDI.,

Kadınlar 1. Futbol Ligi ekiplerinden Sedat Kılınç Kayseri Gençlerbirliği, yeni sezon öncesinde kadrosunu önemli bir isim ile güçlendirdi. Kayseri ekibi, milli futbolcu Merve Aladağ ile anlaşmaya vardı.

17 Nisan’da başlayacak olan karşılaşmalar öncesinde çalışmalarını aralıksız şekilde sürdüren Sedat Kılınç Kayseri Gençlerbirliği ekibi, kadrosunu takviye etmeye devam ediyor. Son olarak Karadeniz Ereğli Belediyespor forması giyen milli oyuncu Merve Aladağ ile anlaşma sağlayan ekipte önümüzdeki günlerde yeni transferlerinde açıklanacağı belirtildi. Forvet mevkiinde oynayan 28 yaşındaki Merve Aladağ, milli takım forması da giydi. Aladağ, Karadeniz Ereğli Belediyespor, Kireçburnu, Ataşehir Belediyespor, Altınşehir Lisesi ve Malatya Gençlikspor gibi önemli takımların formasını da giydi.