Ana sayfa Genel Şampiyon pehlivanlardan Kabakcı’ya ziyaret

Şampiyon pehlivanlardan Kabakcı’ya ziyaret

sampiyon pehlivanlardan kabakciya ziyaret efbda81 Lo3h7m
sampiyon pehlivanlardan kabakciya ziyaret efbda81 Lo3h7m

KAYSERİ’DE DÜZENLENEN U23 GREKO-ROMEN GÜREŞ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA MADALYALARA AMBARGO KOYAN KAYSERİ ŞEKER SPOR KULÜBÜ VE KAYSERİ TOHM GÜREŞ SPORCULARI GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ ALİ İHSAN KABAKCI’YI ZİYARET ETTİ.,

Kayseri’de düzenlenen U23 Greko-Romen Güreş Türkiye Şampiyonasında madalyalara ambargo koyan Kayseri Şeker Spor Kulübü ve Kayseri TOHM Güreş sporcuları Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı ziyaret etti.

U23 Greko-Romen Güreş Türkiye Şampiyonası 07 -09 Ocak 2022 tarihleri arasında Kayseri Atatürk Spor Salonunda yapıldı. Şampiyonada Kayseri’yi temsil eden Kayseri Şeker Spor Kulübü genel puanlama sırasında ikincilik kupasını kaldırırken TOHM sporcularından Abdullah Toprak 72 kg şampiyon, Emre Mutlu 55 kg 2., Azad Sarıyar 63 kg 3., Kemal Sevgili 60 kg 3., Şahan Acar 77 kg 3. ve Şeker Spor Kulübü sporcularından Muhammed Acar 63 kg 3. olarak büyük bir başarıya imza attı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, şampiyon pehlivanları ve antrenörlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.