Ana sayfa Genel Pandemi döneminde Melikgazi’de rekor iş makinesi alımı

Pandemi döneminde Melikgazi’de rekor iş makinesi alımı

pandemi doneminde melikgazide rekor is makinesi alimi 227532d narxrG
pandemi doneminde melikgazide rekor is makinesi alimi 227532d narxrG

MELİKGAZİ BELEDİYESİ PANDEMİ SÜRECİNDE SERİ HİZMET ETMEK İÇİN ARAÇ FİLOSUNU ZENGİNLEŞTİREREK 2020 YILININ BAŞINDAN BERİ 7 MİLYON TL DEĞERİNDEKİ 24 ADET İŞ MAKİNASI ALDI.,

Melikgazi Belediyesi pandemi sürecinde seri hizmet etmek için araç filosunu zenginleştirerek 2020 yılının başından beri 7 milyon TL değerindeki 24 adet iş makinası aldı.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, daha kaliteli hizmet üretebilmek için iş makinesi parkını son teknolojik araçlarla güçlendiriyor. Melikgazi Belediyesi’nin sahip olduğu bütçeyi hizmet yolunda verimli ve etkin kullanmaya devam ettiğini söyleyen, Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Güçlü hizmetler yapabilmek için sahip olduğunuz araçların sağlam, düzgün ve çağın teknolojileri ile donatılması gerekir. Biz de bunun gereğini yapıyoruz. 24 yeni iş makinesinin alınması Melikgazi için önemli bir hizmettir. Otomatik vitesli 9 kamyonumuz var. Bu belediyelerde bir ilktir. Çok geniş bir görev ve sorumluluk alanına, yoğun ve hareketli bir nüfusa sahibiz. Pandemi dönemi olmasına rağmen şehrimiz için yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Melikgazi’de yaşayan vatandaşlara zamanında ve eksiksiz hizmet vermek için araç filosunu güçlendirmeye devam ediyoruz. Alınan araçların şehrimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.