Ana sayfa Genel Murat Eskici’nin tatlı ikramına minik futbolculardan videolu teşekkür

Murat Eskici’nin tatlı ikramına minik futbolculardan videolu teşekkür

murat eskicinin tatli ikramina minik futbolculardan videolu tesekkur f479710 9qUa44
murat eskicinin tatli ikramina minik futbolculardan videolu tesekkur f479710 9qUa44

KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ MURAT ESKİCİ, YAHYALI GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ TESİSLERİNDE FUTBOL BRANŞINDA EĞİTİM ALAN MİNİK SPORCULARA TATLI GÖNDERDİ. MİNİK OYUNCULARDA “MURAT AĞABEY” OLARAK SESLENDİKLERİ İL MÜDÜRÜNE ÇEKTİKLERİ VİDEO İLE TEŞEKKÜR ETTİLER.,

Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, Yahyalı Gençlik spor ilçe müdürlüğü tesislerinde futbol branşında eğitim alan minik sporculara tatlı gönderdi. Minik oyuncularda “Murat ağabey” olarak seslendikleri il müdürüne çektikleri video ile teşekkür ettiler.

Konuya ilişkin açıklama yapan Sportif Eğitim Uzmanı Muammer Benli, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Murat Eskici’ye teşekkür etti. Benli, “ İl müdürümüz Murat Eskici’yi spor ve sporcuya olan ilgisi ile tanıyoruz. Yahyalı Gençlik spor ilçe müdürlüğü tesislerimizde devam ettiğimiz futbol kursundaki yaklaşık 50 çocuğumuzu ve yapılan çalışmaları dikkatle takip ettiğini biliyoruz. Zaman zaman kursumuz hakkında bilgi alıyor. Bugün futbolun kadim geleneği antrenman sonrası tatlı ikramını düşünerek çocuklarımıza baklava göndermiş. Baklava ile birlikte gönderdiği mesaj çocuklarımızı çok sevindirdi. Çocuklarımız da çektikleri video ile Murat abilerine teşekkür etti. Sayın il müdürümüz bu çocuklarımızla birlikte havuzda beraber yüzme teklifini de iletti. İnşallah bizde bu davete en kısa zamanda icabet edeceğiz” dedi.