Ana sayfa Üst Manşet MHP Kayseri il başkanı TOK’DAN MERAL AKŞENER’e askıdaki ekmek cevabı

MHP Kayseri il başkanı TOK’DAN MERAL AKŞENER’e askıdaki ekmek cevabı

20201021 174040 0000
20201021 174040 0000

MHP İL BAŞKANI TOK’DAN, MERAL AKŞENER’E ASKIDA EKMEK CEVABI…. “EN AZINDAN BİZ ASKIDA EKMEK KAMPANYASI YAPTIK, ONLAR GİBİ ASKIDA MİLLETVEKİLİ YAPMADIK”
MHP İl Başkanı Serkan Tok, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in partisinin grup toplantısında askıda ekmek kampanyasını eleştirmesine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tok “biz en azından askıda ekmek kampanyası yaptık onlar gibi askıda milletvekili yapmadık” dedi.
“SORSANIZ EKMEĞİN FİYATINI BİLMEZLER”
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in askıda ekmek kampanyasına ilişkin açıklamalarda bulunan Tok: “ Askıda Milletvekillerini aldılar o partiye, ordan alıp öbür partiye götürdüler. O da bir kampanyaydı. Onlar eleştiriyor diye biz doğru bildiğimiz kültürel ve dayanışma örneği olan bu kampanyalardan geri durmayacağız. Onlara sorsanız ekmeğin fiyatını bilmezler. Biz bunu ekonumik krizdfen dolayı yapıyor değiliz. Bu gün dünyada bir ekonomik kriz var. pandemiden dolayı bir daralma var. birbirimize destek olmak varken eleştirmeleri toplumumuzun kültüründe yok. Onlar yapsa biz destek verirdik. Biz onların askıda milletvekili uygulamasına bişey demezken bizim 7 bin yıllık kültürümüzün nesi zorlarına gitmiş” dedi.