Ana sayfa Genel Melikgazi Belediyesi’nde imar işlemleri artık Whatsapp’ta

Melikgazi Belediyesi’nde imar işlemleri artık Whatsapp’ta

melikgazi belediyesinde imar islemleri artik whatsappta 6969d52 jtK6I3
melikgazi belediyesinde imar islemleri artik whatsappta 6969d52 jtK6I3

MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NİN İLÇEDEKİ TALEPLERİN DAHA HIZLI ÇÖZÜLMESİ AMACIYLA OLUŞTURDUĞU WHATSAPP HATTI BUNDAN BÖYLE İMAR İŞLERİNDE DE HİZMET VERECEK.,

Melikgazi Belediyesi’nin ilçedeki taleplerin daha hızlı çözülmesi amacıyla oluşturduğu Whatsapp hattı, bundan böyle imar işlerinde de hizmet verecek.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, vatandaşların Melikgazi Belediyesi’nin “0530 253 91 91” numaralı Whatsapp hattı üzerinden birçok belediye çalışmasına katkı sağladıkları gibi bundan böyle imar işlerini de buradan takip edebileceklerini söyledi.

Covid-19 sürecinde tüm imar işlerini 0530 253 91 91 Whatsapp iletişim hattını kullanarak belediyeye gelmeden iş ve işlemlerini takip edebileceklerini ifade eden Başkan Dr. Palancıoğlu, ” Vatandaşlarımız artık 0530 253 91 91 numaralı WhatsApp hattımızdan hızlı bir şekilde bize ulaşarak, imar plan tadilatı, imar çapı, imar uygulaması, kamulaştırma iş ve işlemlerini belediye gelmeden evlerinden, işyerlerinden, köylerinden, tatil beldelerinden yani dünyanın herhangi bir yerinden halledebileceklerdir” dedi.

Başkan Dr. Palancıoğlu, amaçlarının vatandaşların evden çıkmadan ve kalabalık yerlerde olmadan kamu hizmetini internet üzerinden alabilmeleri sağlamak olduğunu sözlerine ekledi.