Ana sayfa Genel Kocasinan’da gençler ve çocuklar istiyor, Başkan Çolakbayrakdar yapıyor

Kocasinan’da gençler ve çocuklar istiyor, Başkan Çolakbayrakdar yapıyor

kocasinanda gencler ve cocuklar istiyor baskan colakbayrakdar yapiyor 284b743 X2ohyT
kocasinanda gencler ve cocuklar istiyor baskan colakbayrakdar yapiyor 284b743 X2ohyT

KOCASİNAN’DA GENÇLERE VE ÇOCUKLARA YÖNELİK YAPTIĞI HİZMETLERDEN DOLAYI 7’DEN 70’E HERKESİN KALBİNİ KAZANAN KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR, SAHA İNCELEMESİ SIRASINDA GENÇLERİN HALI SAHA VE PARK YAPILMASI İSTEĞİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ VE SÖZÜNÜ VERDİ. ‘ÇOCUK GÜLERSE DÜNYA GÜLER’ ANLAYIŞIYLA ÇALIŞTIKLARINI VURGULAYAN BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “BÜTÜN GAYRETİMİZ; BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE’NİN YARINLARI OLAN EVLATLARIMIZIN DAHA İYİ BİR ŞEKİLDE YETİŞEBİLMESİ İÇİNDİR.” DEDİ.,

Kocasinan’da gençlere ve çocuklara yönelik yaptığı hizmetlerden dolayı 7’den 70’e herkesin kalbini kazanan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, saha incelemesi sırasında gençlerin halı saha ve park yapılması isteğini geri çevirmedi ve sözünü verdi. ‘Çocuk gülerse dünya güler’ anlayışıyla çalıştıklarını vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, “Bütün gayretimiz; Büyük ve Güçlü Türkiye’nin yarınları olan evlatlarımızın daha iyi bir şekilde yetişebilmesi içindir.” dedi.

Camikebir, Erkilet ve Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi’nde farklı zamanlarda saha incelemesinde bulunan Başkan Çolakbayrakdar, incelemeler sırasında hem çocukların hem de yetişkinlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Onlarla tek tek ilgilenip, keyifli sohbetlere imza atan Başkan Çolakbayrakdar, gençlerin halı saha ve park yapılması isteğini geri çevirmedi ve sözünü verdi. Kocasinan Belediyesi ise park ve halı saha çalışmalarına başladı.

Vatandaşın refahına yönelik işlerin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak hareket ettiklerini vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, yapılan her projede çocuklara, gençlere ve kadınlara pozitif ayrımcılık yaptıklarını belirterek, “Önemli konu başlıklarımızdan bir tanesi; gençlerimiz ve çocuklarımızdır. Konu çocuklarımız ve gençlerimiz olduğunda her zaman için pozitif ayrımcılık var. Çocuklarımız her zaman önceliğimizdir. Özellikle Kocasinan Belediyesi olarak yapmış olduğumuz bütün projeler ve çalışmalarda; geleceğimizin teminatı evlatlarımıza daha güzel bir Kocasinan bırakmak içindir. Bu doğrultuda gençlerimiz ve çocuklarımızın daha iyi eğitim görebilmeleri, daha kaliteli zaman geçirmeleri ve sportif faaliyetlerde bulunabilmeleri için modern sosyal tesisler, park ve yaşam alanları yapıyoruz. Bu çerçevede kurduğumuz Kocasinan Akademi ile çocuklarımızın daha donanımlı yetişmelerine katkı sağlıyoruz. Yavrularımız için elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Düzenlemiş olduğumuz eğitimlerimizle gelecek nesillerimizi, yetenek ve ilgi alanlarına göre yönlendirerek, sosyal yaşama hazırlıyoruz. Daha güzel yarınlar için projeler üretmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, “Büyük ve Güçlü Türkiye’nin yarınları olan evlatlarımızın geleceği adına yarınlarda huzurlu ve mutlu olmaları için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” diyerek sözlerini tamamladı.