Başkan Palancıoğlu: “Kullanmadığınız bilgisayarlar Eğitime Katkı Sağlayacak”

baskan palancioglu kullanmadiginiz bilgisayarlar egitime katki saglayacak 1d8026a jjUm2O
baskan palancioglu kullanmadiginiz bilgisayarlar egitime katki saglayacak 1d8026a jjUm2O

‘UZAKTAN EĞİTİME SEN DE DESTEK OL’ KAMPANYASI BAŞLATTIKLARINI BELİRTEN KAYSERİ MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI DR. MUSTAFA PALANCIOĞLU, COVİD 19 SÜRECİNDE EĞİTİMİN UZAKTAN YAPILACAĞINI BU NEDENİ LE KULLANILMAYAN BİLGİSAYARLARIN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCELERE ULAŞTIRILMASI İÇİN KAYSERİLİ HAYIRSEVERLERİ GÖREVE ÇAĞIRDI.,

’Uzaktan Eğitime Sen De Destek Ol’ kampanyası başlattıklarını belirten Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Covid 19 sürecinde eğitimin uzaktan yapılacağını bu nedeni le kullanılmayan bilgisayarların ihtiyaç sahibi öğrencelere ulaştırılması için Kayserili hayırseverleri göreve çağırdı.

Kayseri halkının hayırsever, yardımsever ve paylaşımcı olduğunu belirten Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, öğrencilere katkı sağlamak için bağış yapılan, hediye edilen, her bilgisayarın birçok öğrenci için gelecek ve eğitim kapısını açacağını kaydetti. Kullanılmayan bilgisayarların Eğitim Bileşim Ağı (EBA) ile ders alacak öğrencilere ulaştırılacağını ifade eden Başkan Dr. Palancıoğlu, bu kampanyaya katılmak isteyen, destek olmak isteyenlerin belediyenin 0530 253091 91 Whatsapp hattından ulaşabileceklerini sözlerine ekledi.