Ana sayfa Genel Başarılı sporcular ödüllendirildi

Başarılı sporcular ödüllendirildi

basarili sporcular odullendirildi 1f47118 2w6xDv

KAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU TARAFINDAN AMATÖR SPOR HAFTASI KAPSAMINDA 2021 YILINDA ULUSAL VE ULUSLARARASI TURNUVALARDA BAŞARI ELDE EDEN SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ.,

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından Amatör Spor Haftası kapsamında 2021 yılında Ulusal ve Uluslararası turnuvalarda başarı elde eden sporcular ödüllendirildi.

Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi Toplantı Salonunda düzenlenen programa Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Spor A.Ş. Genel Müdürü İbrahim Somtaş, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Vekili Murat Akgöz, Şube Müdürleri, antrenörler ve sporcular katıldı.

Saygı Duruşu, İstiklal Marşı ve Protokol Konuşmalarının ardından 2021 yılında Ulusal ve Uluslararası turnuvalarda başarı elde eden sporcular sahneye davet edilerek Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Spor A.Ş. Genel Müdürü İbrahim Somtaş ve Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Vekili Murat Akgöz tarafından ödüllendirildi.

Program hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

Exit mobile version