Ana sayfa Genel Armada’dan Kayak Federasyonu’na ziyaret

Armada’dan Kayak Federasyonu’na ziyaret

armadadan kayak federasyonuna ziyaret 446802a 4uuHua
armadadan kayak federasyonuna ziyaret 446802a 4uuHua

TÜRKİYE KAYAK FEDERASYONU BAŞKANI ALİ OTO, KAYSERİ’NİN GÜÇLÜ KULÜBÜ ARMADA KAYAK VE SNOWBOARD KULÜBÜ BAŞKANI VE YÖNETİCİLERİ İLE ANKARA’DA BİR ARAYA GELDİ.,

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto, Kayseri’nin güçlü kulübü Armada Kayak ve Snowboard Kulübü Başkanı ve yöneticileri ile Ankara’da bir araya geldi.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Armada Kayak ve Snowboard Kulübü Başkanı Abdullah Necat Türkmenoğlu, Kayseri adına önemli bir görüşme gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Türkmenoğlu, “Federasyon Başkanı Ali Oto’nun nazik kabulüyle makamında bir görüşme gerçekleştirdik. Bu sıcak ve samimi görüşmeye kulüp yöneticilerimiz de katılım sağladı. Türk kayağına, sporculara ve Erciyes’e verdiği önem ve desteklerinden dolayı buna bir teşekkür ziyareti diyebiliriz. Armada Yönetimi olarak istişareye çok önem veriyoruz. Sayın Başkanımıza kayak sezonu öncesi, bu yıl Erciyes’te yapacağımız projelerimizden ve hedeflerimizden bahsettik, bilgi alışverişinde bulunduk. Bildiğiniz üzere sezona az kaldı, çok çalışmak zorundayız” dedi.