Ana sayfa Üst Manşet AK PARTİ TALAS ilçe kongresi yapıldı

AK PARTİ TALAS ilçe kongresi yapıldı

20201003 170647 0000
20201003 170647 0000

AK PARTİ TALAS 7. OLAĞAN KONGERSİ YAPILDI…KONGRE TV KAYSERİ’DEN CANLI YAYINLANDI
AK PARTİ TALAS 7. OLAĞAN KONGERSİ YAPILDI. KONGRE’DE TEK LİSTE İLE ADAY GÖSTERİLEN HASAN NURİ KUŞ GÖREVİ KEREM EKİCİ’DEN DEVRALDI.
Ak Parti Talas 7. Olağan İlçe Kongresi koronavirüs önlemleri çerçevesinde açık alanda yapıldı. Kongreye Önceki Dönem Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ve Ak Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu delegeler ve basın mensupları katıldı.
Konuşmasının başında sosyal mesafe ve maske uyarısı yapan Talas İlçe Başkanı Kerem Ekici Göreve geldiği günden bu yana gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgiler vererek Talas’ta ayak basılmadık yer bırakmadık dedi.
Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’da yaptığı konuşmada aday olduğunu öğrendiği süreçten günümüze kadar geçen sürede seçim çalışmaları başta olmak üzere yüz ağırtan projelere kadar bir çok projeye değindi
AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis Atçı Uyum kültürüne değindi.
AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer’de sıkıntılı günler geçirdiğimizi ifade ederek Azerbaycan’ın yanında olduğumuzu ifade etti.
AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel’de seçim çalışmalarında en çok yükü ilçe teşkilatlarının çektiğini ifade ederek görevi devreden Kerem Ekici’ye teşekkür etti
Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu Kongre sürecinden bahsettiği konuşmasında üye sayılarının 1 milyona çıkarma gibi bir hedefleri olduklarını ifade etti.
Önceki Dönem Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve Ak Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız Koronavirüs’ün öneminden bahsettiği konuşmasında Ermenistan ile savaşan Azerbaycan’ın yanında olduğumuzu ifade ederek Doğu Akdeniz meselesine değindi.
Faaliyet, gelir gider ve kesin hesap raporlarının okunup onaylanmasının ardından seçime geçildi. Kongre’de tek aday olan Hasan Nuri Kuş görevi Kerem Ekici’den devraldı.