Ana sayfa Genel 100 bin TL nakit para çalan 3 şahıs yakalandı

100 bin TL nakit para çalan 3 şahıs yakalandı

100 bin tl nakit para calan 3 sahis yakalandi 8fe6ef3 L63PRc
100 bin tl nakit para calan 3 sahis yakalandi 8fe6ef3 L63PRc

KAYSERİ’DE JANDARMA EKİPLERİ TARAFINDAN YAPILAN ÇALIŞMALARDA; ARAÇ İÇERİSİNDEN ÇANTA, BANKA KARTLARI, KİMLİK BELGESİ VE 100 BİN TL NAKİT PARASININ ÇALINMASI OLAYINA KARIŞAN 3 ŞAHIS YAKALANDI.,

KAYSERİ(İHA) – Kayseri’de Jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda; araç içerisinden banka kartları, kimlik belgesi ve 100 bin TL nakit parasının çalınması olayına karışan 3 şahıs yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Kayseri İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Kocasinan İlçesine bağlı Himmetdede Mahallesi’nde araç içerisinden çanta, banka kartları, kimlik belgesi ve 100 bin TL nakit paranın çalınması olayı ile ilgili çalılma başlattı. Yapılan çalılmalarda olayın şüphelileri olarak tespit edilen şahısların yakalanmasına yönelik operasyon yapıldı. Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekipleriyle ile yapılan teknik inceleme ve araştırmalar sonucunda M.C., N.Ç. ve O.K. kent merkezinde yakalanarak gözaltına alındı.

Daha önce 6 hırsızlık olayına karışmışlar

Öte yandan yapılan incelemelerde şüphelilerin, Melikgazi ve Kocasinan ilçelerinde 3’er tane olmak üzere daha önceden toplam 6 hırsızlık olayına karıştığı tespit edildi.